>>   16 yıldır kendi binamızda deneyimli, kendi alanlarında uzman bir ekiple hizmet veriyoruz.
>>   Hepimiz çocukları sevdiğimiz için bu mesleği seçtik.
>>   Geleceği çocuklarımızın şekillendireceğine inanıyoruz.
>>   Yurtdışı bağlantılarımızla dünyadaki gelişmeleri takip ediyor ve modern eğitim tekniklerini uyguluyoruz.
>>   Biz çocuklarımıza ve velilerimize ev sıcaklığında, güvenli, bireysel ilgi ve gözlemin yoğun olduğu yaratıcı ve eğitici bir ortam sunuyoruz.
>>   Amacımız çocukları oyalamak değil, onların hedeflerimiz doğrultusunda mutlu ve kaliteli zaman geçirmelerini sağlamak.
>>   Butik yuva olmakta kararlıyız. Bu da; çocuklarımızın daha geniş ve rahat bir ortamda teke tek ilgi gördüğü, gelişiminin takip edildiği, yeteneklerine ve eğilimlerine göre yönlendirildiği, kaliteli bir hizmet sunmamızı sağlıyor.
>>   SİZİN MODERN VE FARKLI BİR YAKLAŞIM BEKLENTİNİZ VAR. ÇOCUĞUNUZ İÇİN EN İYİSİNİ İSTİYORSUNUZ. O ZAMAN ATEŞ BÖCEĞİ'Nİ MUTLAKA ZİYARET ETMELİSİNİZ.
Hedefimiz; yaparak ve yaşayarak öğrenen, kendisini ifade edebilen, kendisine güveni olan, barışçı, yaratıcı, iletişim becerileri ve çevre bilinci gelişmiş, üretken, araştırmacı, yeniliklere açık, bilimsel düşünce sahibi, kendisiyle barışık bireyler yetiştirmektir.

Çocuklarımızın sevgi dolu, sağlıklı ve mutlu bir ortamda aldıkları eğitim ve öğretimin öğrenmeye ilgi uyandıracağına ve ilerdeki öğretim hayatlarındaki başarılarının temeli olacağına inanıyoruz.